II. Szántó hús amatőr műfüves labdarúgó bajnokság Nagybajom 2015.

2015. 10. 20. 13. forduló
A múlt heti világítás problémát nem tudtuk megoldani, s így az utolsó fordulók a sportcsarnokban kerülnek lejátszásra.

Ifikör – Vése: 2 – 1.
Góllövők: Farkas Róbert 1, Szabó Roland 1, ill.: Zarka György 1.
Tovább folytatták a fiatalok a múlt heti jó játékukat, akik a Vése ellen az utolsó másodpercben szerzett találattal megnyerték a mérkőzést. Amennyiben az félbeszakadt Segesd elleni mérkőzésüket (0 – 1) megfordítják elkerülnek az utolsó helyről.

Segesdi Öregfiúk – Vásártér Falábúak: 1 – 2.
Góllövők: Hoffmann Tamás 1, ill.: Véber László 2.
Az ősz egyik legjobb mérkőzését játszották a csapatok ahol két gólos előnyt szerzett a Falábúak csapata az első félidőben, majd a fordulás után több helyzetet kihagyva egy pontatlanság megbosszulta magát s gólt szerzett a Segesd. Ezután mindent egy lapra tettek, az egyenlítésért, de nem sikerült. A mérkőzésen több kitűnő teljesítmény volt de kikel emelni a kapusokat, akik mindkét oldalon több bravúrt is bemutattak. Köszi DURUSZ

Oázis Fagyizó – Kolping Iskola: 7 – 1
Góllövők: Gál Zoltán 3, Németh Gábor 1, Dr. Matyók János 1,
György D Zoltán 1, Nagy Richárd 1, ill.: Laki L Péter 1.
Az első félidő után szerintem senki se gondolta, hogy a végén ekkora lesz a különbség a két csapat között. A második félidőben fél perc alatt kapott két gólt a Kolping, s ezzel a csapat kedvét vesztve játszott, a minek nagy verés lett a vége, pedig az Oázis kapujában a tréner Récsei Jani állt, habár lehet, hogy ez zavarta meg őket.

Nagyatádi Öregfiúk – Vásártér Falábúak: 6 – 2.
Gólszerzők: Tátrai Jenő 1, Szabó Gábor 2, Faragó István 3,
ill.: Dani Zsolt 1, Véber László 1.
Lejátszották az elmaradt mérkőzést, a Nagyatád végig vezetett, s megérdemelten hozta a meccset a csere nélkül felálló Vásártér ellenére, habár a Falábúak nem örültek a vereségnek, de még sokat érhet a második találatuk. A végső döntés az utolsó fordulóra maradt, ahol kiderül, az első három közül kinevet a végén.