Nagybajom:
Frissítve: 2009.04.12.  20:13.

Boldogság, elégedettség, büszkeség!  (Klikk ide)

A magyar lányválogatott a hetedik helyen végzett a Rotterdamban rendezett ifjúsági Európa-bajnokságon, ezzel a magyar röplabdasport általános helyzetét tekintve fantasztikus sikert, nagyszerű eredményt ért el! Képgaléria Rotterdamból itt! Mindent az Európa-bajnokságról itt! A torna honlapja itt!

A mérkőzések leírása: hunvolley és a Volley cikkei között alul.

2009-04-02.

Miklai Zsanett az első nagybajomi sportoló, aki Ifjúsági Európa Bajnokságon vesz részt.Ma elrepült Hollandiába, Rotterdamba, a világ harmadik legnagyobb kikötővárosába a csapat. Zsanett a  válogatott erősségeként rutinos röplabdázónak számít, hiszen a Nyíregyházával Felnőtt magyar Bajnok, Kupagyőztes és rengeteg siker részese.
Szúrkolunk mi nagybajomiak az újabb sikernek.

2009. március 31. kedd, 21:32

A térfélcsere után tovább folytatódott a válogatott remeklése. A nyíregyházi Miklai Zsanett ismét megkeserítette a Vasas dolgát és pontos labdáit csak nagy nehézségek árán tudták kivédekezni…

Holnap kezdődik az Európa-bajnokság!

2009. április 03. péntek, 10:56

Mindkét csapatunk négycsillagos szállodája elegáns, luxus, az étel és az ellátás is kifogástalan!…

2009. április 04. szombat, 14:11

A magyar lányválogatott 3:1-re nyert Ukrajna ellen a Rotterdamban zajló ifjúsági Európa-bajnokság első fordulójában! A mieink vasárnap a házigazda Hollandiával találkoznak!
A mérkőzés kezdete 18:00.

Fotógaléria az MRSZ fotóbázis 2-n, kattintson ide!

GYŐZELEM!!!

Csoportelsőként mentek tovább a magyar lányok!

2009-04-05.  21:00

A magyar lányválogatott 1500 hazai szurkoló előtt 3:2-re nyert a házigazda Hollandia ellen a Rotterdamban zajló ifjúsági Európa-bajnokság B-csoportjának második fordulójában. A mieink így veretlenül, csoportelsőként jutottak tovább! Csodálatos, fantasztikus, parádés siker!
 Statisztika itt! Képgaléria Rotterdamból itt! Az Európa-bajnokság honlapja, katt ide! Mindent a tornáról, katt ide!

4. játszma: 23:25 (1:3)

A következőkben az 5-8. helyért játszik a magyar válogatott, első ellenfele a török válogatott lesz.

AKKOR IS SZÉP VOLT LÁNYOK!!!!!!

2009. április 07. kedd, 18:25

A magyar lányválogatott 3:1-re kikapott Szlovákiától Rotterdamban, az ifjúsági Európa bajnokság negyeddöntőjében. A mieink szerdán Törökországgal találkoznak, a tét az 5–8. hely.

Magyarország – Törökország 0:3
2009. április 08. szerda

Nem sikerült a törökverés

2009. április 08. szerda, 13:59

A magyar lányválogatott 3:0-ra kikapott Törökországtól a Rotterdamban zajló ifjúsági Európa-bajnokság 5–8. helyéért zajló rájátszásában. A mieink csütörtökön játsszák utolsó meccsüket, az ellenfél az első csoportmeccsen legyőzött Ukrajna ellen. Tét a hetedik hely! Statisztika itt! Képgaléria Rotterdamból itt!

Magyarország – Ukrajna 3:0
2009. április 09. csütörtök

A hetedik Te magad légy!

2009. április 09. csütörtök, 11:25

A remekül szereplő magyar lányválogatott a hetedik helyen végzett a Rotterdamban rendezett ifjúsági Európa-bajnokságon, miután a helyosztón 3:1-re nyert Ukrajna ellen! Statisztika itt! A fiúk a 11. helyen zártak. Képgaléria Rotterdamból! Mindent a tornáról, itt! A torna hivatalos honlapja itt!

Volley:

09_04.02-án,10:45

Utánpótlás – Ifjúsági Eb – Rotterdam
Április 2-án a Budapest, Ferihegy 2A terminálról reggel 9 óra 25 perckor, az amsterdami járattal startolt el a férfi és női ifjúsági válogatott a rotterdami Eb-döntőre.