Nagybajom:
2008-04-21. 21:05

A Nagybajom városi Sportcsarnok és az Általános Iskola tornaterme volt a helyszíne a Szuper mini Röplabda Tornának, amely a "Meló Fémszerkezetgyártó " kupáért zajlott. Az idei versenyre 13 csapat nevezett a Dunántúlról és a Duna-Tisza közéből. A bajomi lányok veretlenül meneteltek a döntőig, itt a Kaposvári Sportiskola legyőzte a házigazda Nagybajomi DRC első csapatát. A Nagybajom 2. és a Nagybajom 3. a 11. és a 13. helyen végzett. Az élmezőny: Kasi, Nagybajom, Ikrény1, Daronc, Baja. Jó játékukért különdíjat kaptak a bajomiak közűl: Talabér Melitta, Kovács Bonita, Dalovits Dorina.
(Nagy Zoltán nevelőedző)

Magyar Röplabda Szövetség:
2008. április 25.

Szupermini leány röplabdatorna volt Nagybajomban
A nagybajomi Városi Sportcsarnokban 13 csapat részvételével rendeztek a 10–11 éves korosztály részére röplabdatornát a Meló Fémszerkezetgyártó Kupáért. A díjakat a nagybajomi Horváth Alexandra a BITT-Kaposvári NRC kiváló játékosa, és a névadó, Meló Sándor vállalkozó adta át.