2010. november 26. Véber László

INTERSPORT Teremlabdarúgó bajnokság Nagybajom
2010 – 2011
II. Forduló 2010.11.23.
Az első félidőben vezetést szerző tanárok biztosan tartották az idegesen játszó Oázis ellen az eredményt, de a szünet, és a gyorsan szerzett egyenlítő gól megnyugtatta őket, miután az ellenfelük a saját kapujukba is betalált. a maguk javára fordították a mérkőzést.
A fiatalos lendület, kétgólos előnyt nyújtott a Pellini csapatának, de a rutinosabb Segesd gárdája felállt a padlóról. Viszont újra összekapta magát a Pellini s az újra kétgólosra nőtt előnyét, már megtartotta.
Sokáig jóltartotta magát a Mezei Ászok csapata, de lassan de magabiztosan bedarálta őket a rutinos Vése kollektívája.
A Kutas a múlt héten az utolsó pillanatban vesztett két pontot, most viszont végig harcosan, s eredményesen játszva megverték a sok helyzetet kihagyó Falábúak csapatát.

A forduló mérkőzései:
Kolping Tanárok  – Oázis Fagyizó: 1 – 3
Góllövők : Babos Cs 1/ öngól/ ill. Göncz Zs 2
Pellini – Segesdi Öregfiúk: 4 – 2
Góllövők : Horváth Á 2, Bódis Cs 1, Domján L 1, ill. Hoffmann T 1, Pintér B 1.
Mezei Ászok – Vése:  1 – 3
Góllövők : Táskai K , ill.  Bata G 2, László A
Vásártér Falábúak – Kutas Öregfiúk: 3 – 4
Góllövők : Gyurkó L 1, Szabó E 1,  Véber L 1, ill. Nagy Gy 1, Tóth B 1,Garzó L 2.

Pihenő – Oázis Fagyizó

Nagybajomban rendezték meg a II. Országos öregfiúk lábtenisz bajnokságot.
A rendezvényre az ország távoli részéről is érkeztek, Bogácsról, akik 370 km tettek meg, hogy részt vegyenek a tornán. A bajnokságot a tavalyi bajnok nyerte meg ismét, akik Balassagyarmatról utaztak el hozzánk. Somogynak is jutott siker, mivel a 2 – 3. helyet itthon tartották.