Kaposvári Rákóczi FC II. – Szentlőrinci SE: 2 – 0
Pécsváradi Spartacus – Mohácsi TE: 4 – 3

Tabella  az edig lejátszott összes mérkőzés alapján:

14.       AC NAGYBAJOM   14     3     3     8     12     27     12

EREDMÉNYEK

Bonyhád Völgység LC:
Zsebben a három pont
Igazi kiesési rangadó volt kilátásban november elsején, a találkozó előtt négy ponttal előttünk álló Nagybajom látogatott a Völgységbe. A meglepetésekre is képes somogyi gárda rögtön hátrányba is kerülhetett volna az első percekben, ám Csende centerezéséről lekésett Sebestyén Norbert. Csapatunk továbbra is támadásban maradt, ennek eredményére egészen a 23. percig kellett várni, ekkor Csende Roland emelt át Noé Zoltán fölött, ezzel vezetéshez juttatva csapatunkat. Ebben a félidőben is akadtak még lehetőségeink, ám vagy a vendégek hálóőre, vagy a balszerencse kifogott rajtunk. A második félidőben sem esett vissza játékunk, sőt, újabb három góllal sikerült növelnünk előnyünket. Ebben közrejátszott az is, hogy a vendégcsapatból kiállította Ursprung játékvezető a 9-es számú Andricz Zoltánt. 40 percen keresztül tehát emberelőnyben játszottunk, ennek eredménye a kiállítás után egy perccel meg is született, egy jobboldali beadás után Vizdár Zsolt lőtt a nagybajomi kapuba mintegy 8 méterről. A következő gólunkban is oroszlánrészt vállalt Vizdár, Banai Gábor buktatta Őt a vendégek 16-osán belül. A megítélt 11-est Csende Roland értékesítette. A lefújás vége előtt 3 perccel ifjú támadónk, Sebestyén Norbert is megszerezte idei első gólját, a játékszer némi szerencsével került elé, egy az egyben vihette a vendégek hálóőrére, Őt elfektette majd az ötösről az üres kapuba gurított, kiütés!
Az utóbbi hetek jó játékának ma is meglett az eredménye, az elmúlt 4 fordulóban 8 pontot szorgoskodott össze csapatunk. Sajnos még mindig a tabella utolsó helyén vagyunk, de egy pont híján már a bennmaradást érő 14. helyről várhatnánk a Szentlőrinc elleni vendégjátékot.

Bonyhád: Kovács L. – Takács, Hosnyánszki Zs., Máté N., Krausz – Fazekas, Varga, Vizdár, Hosnyánszki T. – Csende R., Sebestyén
Megbízott edző: Hosnyánszki Zsolt
Nagybajom: Noé – Banai, Pap, György, Babai – Androsics, Csörgei, Laki, Horváth Á. (Dalavits) – Szabó A. (Nagy R.), Bázel (Andricz)
Edző: Hanusz János
Gól: Csende R. 2, Vizdár, Sebestyén

Sonline:
2008. november 2. 19:18

NB III: a Rákóczi és a Siófok is legyőzte a listavezetőt
Kiállítva: Andricz (54., a játékvezető megsértéséért).
Súlyos vereséget szenvedett Bonyhádon a lélektelenül, akaratgyengén és fegyelmezetlenül játszó újonc nagybajomi együttes…

Somogy Sportja:

2008. november 2.

FOCI. NBIII. Legyőzte a listavezetőt a Rákóczi II.
Az első félidőben vezetéshez jutott az utolsó helyezett bonyhádi csapat. A szünetben próbálták rendezni a soraikat a vendégek, eggyel több csatárral kezdték a második félidőt, akit azonban négy perc után kiállítottak, így gyakorlatilag el is dőlt a három pont sorsa. Ilyen arányban is megérdemelt a hazai siker.
Hanusz János: Ha van egy motivált csapatod, azzal ebben az osztályban is elérhetsz sikereket. Ha van!?
Hanusz János

TEOL:
2008. november 2. 09:47
Kiütéses győzelmet aratott a Bonyhád Völgység LC csapata a Nagybajom ellen az NB III-as focibajnokság Dráva-csoportjának szombati meccsén…

U19AC Nagybajom –  Bonyhádi VLC: 3 – 4
Tabella az edig lejátszott összes mérkőzés alapján:

12.       AC NAGYBAJOM   11     2     1     8     13     45     7

EREDMÉNYEK

2008. november 6. 11:40

U19 Nagybajom-Bonyhád 3-4 (2-2)Nagybajom: Laki-Nemes, Diviánszki, Witzli,  Stircz, Rajki, Balogh, Óvári, Kertész, Babai, Dalavits. Edző: Récsei János Góllövők: Babai, Dalavits, Nemes. Jók: Rajki. Récsei János: Sok kihagyott helyzet miatt vesztettünk.

U19 Nagyatád-Nagybajom 0-1 (0-1)Nagybajom: Laki-Nemes,Diviánszki, Witzl, Stircz,Kertész, Balogh, Óvári, Rajki, Dalavits, Szabó. Edző: Récsei János Góllövő: Dalavits  Jók: Laki, Nemes Récsei János: Ezért a “teljesítményért” három pont jár.

U16AC Nagybajom –  Bonyhádi VLC: 1 – 1

10.       AC NAGYBAJOM   11     3     2     6     20     37     11

EREDMÉNYEK

U17 Nagybajom AC-Bonyhád 1-1 (1-0)
Nagybajom: Czeferner-Orsós T, Orsós S, Nagy, Károlyi, Szalai, Récsei. György, Harangozó, Dalavits, Dornai. Cserék: Kakas, Szerencsés, Ács, Balázs, György, Horváth. Edző: Récsei János Góllövő: György. Jók: György B., Szalai, Ács. Récsei János:  AZ első félidei játékot a második félidőben nem tudtuk meg ismételni.

U17 Nagyatád-Nagybajom 1-1 (0-0)Nagybajom: Czeferner-Orsós T., Nagy, Orsós S., Károlyi, Szalai, György B., Récsei, Harangozó, Dornai, Dalavits N. Cserék: Kakas, Ács, György, Balázs, Szerencsés, Horváth. Edző: Récsei János Góllövő: Takács D. ill. Dalavits. Jók: Dalavits, Szalai, György, Récsei, Harangozó. Bérdi József: Igazságos eredmény születet, bár többet vártunk magunktól. Récsei János: A játékunkból a gól hiányzott.