Kaposmérői SE – Balatonföldvári SE: 4 – 0
B.Keresztúr, B.Máriafürdő – Babócs: 2 – 3

Forrás: SLASZ honlapja

Somogy Sportja:
Módosítás dátuma: 2010. április 11. vasárnap, 22:35 Írta: Böröczi Zoltán

Végleg „meglógott” Nagybajom és a Balatonlelle
A bajnokság 21. fordulójában győzött a két éllovas, meglepő győzelmet aratott a tavasszal szárnyaló Babócsa és fontos három pont birtokába jutott a Somogyvár, a Satelit FC mélyrepülése viszont tovább tart…

KaposPont:
2010-04-12 11:56:27

Megyefoci: Balatonszabadi nyerte az északi csúcsrangadót
Április második hétvégéjén nem hibáztak az éllovasok a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban…

N-Joy:
2010. április 12. 19:34

Harmadszor kapott négy gólt a Marcali Városi FC
Az öt tavaszi bajnoki mérkőzésen harmadszor kapott négy gólt a Marcali Városi FC megyei első osztályú labdarúgó csapata. A listavezető Nagybajom otthonában az első félidőben még tartotta magát Fenusz László együttese, de a szünet után már érvényesült a hazai csapat nagyobb játéktudása, és magabiztosan, 4-1 re nyerték a találkozót. A következő fordulóban újabb nehéz erőpróba vár a marcali csapatra, a 2. helyezett Balatonlelle látogat a Sport utcai stadionba, a hazaiak számára a döntetlen is bravúros szereplést jelentene.